תוכנת תורת אמת + כל ספרי ברסלב לקריאה \ עריכה \ והעתקה

פורום כללי בו תוכלו לכתוב כל דבר הקשור לברסלב ולרבינו לשוחח ולדון

תוכנת תורת אמת + כל ספרי ברסלב לקריאה \ עריכה \ והעתקה

הודעהעל ידי אור הגנוז ברסלב » א' יולי 07, 2013 1:10 pm

תוכנת תורת אמת זוהי תוכנה המאפשרת לכל בית יהודי גישה לספרי היסוד של תורתינו הקדושה, שכל המבקש יוכל לעיין בהם, לחפש ולמצוא בהם את חפצו במהירות, להעתיק מהם קטעים, להדפיסם ולהפיצם לזיכוי הרבים בחינם כאוות נפשו, לכתוב על הדפים סיכומים והערות, לסמן לעצמו דפים המעניינים אותו והיכן הוא נמצא ולהתענג על התורה הקדושה.
צריך להוסיף תוסף להכנסת 50 ספרים מספרי ברסלב למאגר
להורדת התוכנה תורת אמת לחץ כאן
לתוסף יש שני סוגים למערכות הפעלה 32 ביט ולמערכות הפעלה של 64 ביט
לחץ להורדת התוסף 32 ביט
לחץ להורדת התוסף 64 ביט
"נִצַּחְתִּי וַאֲנַצֵּחַ גָּמַרְתִּי וְאֶגְמֹר אֲנִי נָהָר הַמְּטַהֵר מִכָּל הַכְּתָמִים אֲנִי אִישׁ פֶּלֶא נָשַׁמְתִּי פֶּלֶא גָּדוֹל חִדּוּשׁ כָּמוֹנִי לֹא הָיָה מֵעוֹלָם"
אור הגנוז ברסלב
מנהל האתר

Re: תוכנת תורת אמת + כל ספרי ברסלב לקריאה \ עריכה \ והעתקה

הודעהעל ידי החותר » ב' יולי 08, 2013 9:57 am

תזכה למצוות, עוד צריך ללמוד להשתמש בזה אבל זו נראית תוכנה מעולה.
איך אני יודע איזה תוסף ברסלב אני צריך, 32 או 64?
ניסיתי להתקין את התוסף, אני רואה את הספרים בתוך התיקיות, אבל לא בתוכנת החיפוש. יש עצה?
אָמַר שֶׁכָּל אֶחָד מֵאֲנָשָׁיו יִחְיֶה בְּוַדַּאי וְיַחְתּר חֲתִירָה אַחַר חֲתִירָה , עַד אֲשֶׁר יִזְכֶּה לָבוֹא לְעִנְיָנוֹ וּלְמַדְרֵגָתוֹ הַקְּדוֹשָׁה שֶׁהוּא צָרִיךְ לָבוֹא בְּזֶה הָעוֹלָם
החותר

הודעהעל ידי אור הגנוז ברסלב » ב' יולי 08, 2013 10:18 am

איזה מחשב יש לך תבדוק כך
מקש ימני על מחשב תלחץ מאפיינים
תסתכל סוג מערכת תראה איזה סוג או 32 או 64
ואחרי שאתה מתקין את זה תפתח את התוכנה ברשימה של הספרים למטה כתוב הספרים שלי תלחץ על זה ושם כל הספרים
אם אתה רוצה לחפש בהם אתה לוחץ על הספר/ים שאתה רוצה נהיה וי ואז אתה כותב למעלה בכתובת חיפוש משהו וזה מחפש ומוצא :D
"נִצַּחְתִּי וַאֲנַצֵּחַ גָּמַרְתִּי וְאֶגְמֹר אֲנִי נָהָר הַמְּטַהֵר מִכָּל הַכְּתָמִים אֲנִי אִישׁ פֶּלֶא נָשַׁמְתִּי פֶּלֶא גָּדוֹל חִדּוּשׁ כָּמוֹנִי לֹא הָיָה מֵעוֹלָם"
אור הגנוז ברסלב
מנהל האתר

הודעהעל ידי החותר » ב' יולי 08, 2013 3:48 pm

יופי, הצלחתי,
תודה רבה ותזל"מ
עכשיו צריך ללמוד את התוכנה.
אָמַר שֶׁכָּל אֶחָד מֵאֲנָשָׁיו יִחְיֶה בְּוַדַּאי וְיַחְתּר חֲתִירָה אַחַר חֲתִירָה , עַד אֲשֶׁר יִזְכֶּה לָבוֹא לְעִנְיָנוֹ וּלְמַדְרֵגָתוֹ הַקְּדוֹשָׁה שֶׁהוּא צָרִיךְ לָבוֹא בְּזֶה הָעוֹלָם
החותר

הודעהעל ידי החותר » ב' יולי 08, 2013 3:58 pm

חיפשתי היכן אמר רביז"ל:
כל העניין שלי הוא רק ראש השנה".
אני מזמין את המשתמשים לחפש איתי, ומי שיימצא (בעזרת התוכנה הנ"ל, כי בעזרת תוכנת "ברסלב" מצאתי מיד) - שיודיע לי איך עושים את זה.
החותר

חזור אל פורום ברסלב כללי

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 2 אורחים