כמה בדיחות חמודות

פורום זה נועד לכתיבת בדיחות, שעשועי לשון, דברים מצחיקים ומשמחים לעבודת השם יתברך

מנהל: דוד

כמה בדיחות חמודות

הודעהעל ידי דוד » א' יולי 07, 2013 12:16 pm

כומר הולך למספרה. לאחר התספורת שואל הכומר את הספר: ״כמה עליי לשלם לך?״ - עונה לו הספר: ״זה חינם, הלא אתה כומר...״ למחרת, הספר מוצא מאה מטבעות זהב בתוך המספרה שלו. אחרי שבוע בא למספרה שיח׳ ערבי. לאחר התספורת שואל השיח׳ את הספר: ״כמה עליי לשלם לך?״ ענה הספר: ״זה חינם, הלא אתה שיח׳...״ למחרת, הספר מוצא מאה מסבעות זהב בתוך המספרה שלו.
שבועיים לאחר מכן, בא למספרה רב יהודי. לאחר התספורת שואל הרב את הספר: ״כמה עליי ולשלם לך?״ - עונה לו הספר: ׳זה חינם, הלא אתה רבי...״ - למחרת, הספר מוצא עוד מאה רבנים בתוך המספרה שלו...

החולה: ״ד״ר, איפה שאני נוגע - כואב לי. נוגע בלחי, כואב לי. בבטן כואב לי.. בכל מקום״. הרופא בודק אותו ביסודיות ולבסוף אומר לו: ׳הגוף בסדר, רק האצבע נשברה...״

יהודי עלה לרכבת והתיישב במחלקה ראשונה. עלה גוי, התישב לידו והחל להציק לו. קרא היהודי לכרטיסן ואמר לו: ״האיש הזה רמאי! הוא קנה כרטיס למחלקה פשוטה והתיישב כאן״. בדק הכרטיסן את כרטיסו של הגוי, והנה אמת הדבר! ומיד זרק את הגוי למחלקה הפשוטה. אחרי שירדו שניהם פנה הגוי אל היהודי ואמר לו: ״מילא שזרקו אותי בגללך. אבל תגלה לי איך ידעת את זה???״
״פשוט מאוד״, ענה לו היהודי, ״ראיתי שיש לנו כרטיס באותו צבע...״

גביר אחד הגיע למוסד לילדים במצוקה וביקש ממנהל המוסד להציג בפניו ילד חסר כל, הזקוק לתרומה הגונה. יצאו שניהם לסיור במוסד. עבר הגביר אחד אחד ושאל: ״״מה חסר לך בבית?״ ענה ילד אחד: ״מחשב.״ השני ענה: ״מייבש כביסה.״ המשיך הגביר בדרכו עד שפגש בילד שנראה ממש חסר כל. ״מה חסר לך בבית?״, התעניין הגביר. - ענה לו הילד: ׳לא חסר לנו שום דבר.״ אמר הגביר: ״בכל זאת, ספר לי על הבית שלך.״ סיפר הילד: אנו משפחה של הורים ו-10 ילדים, מתגוררים בדירת חדר וחצי ואוכלים מה שיש. לפני מספר שבועות, כשהגעתי הביתה, שאלתי את אבי איפה אימא? ענה לי אבא, שהיא לא בבית והיא אמורה לחזור בקרוב. פתאום צלצל הטלפון והודיעו לאבי, שאימא ילדה בן. ואז שמעתי את אבא אומר: הו! רק זה מה שהיה חסר לי
"מִצְוָה גְּדוֹלָה לִהְיוֹת בְּשִׂמְחָה תָּמִיד" :D
דוד

חזור אל פורום מילי דבדיחותא

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ואורח אחד