כמה בדיחות מצחיקות

פורום זה נועד לכתיבת בדיחות, שעשועי לשון, דברים מצחיקים ומשמחים לעבודת השם יתברך

מנהל: דוד

כמה בדיחות מצחיקות

הודעהעל ידי דוד » ד' יולי 10, 2013 10:19 am

מטוס של אל-על נחת בבן גוריון, ובזמן שהמטוס זחל לכיוון המסופים, הודיעו במטוס: "נוסעים יקרים, נא להישאר חגורים במקומכם עד עצירה מוחלטת.. אנו מקווים שנהינתם... לאילו שעומדים כבר עם התיקים על הגב, שיהיה לכם חג חנוכה שמח. לאילו שעדיין יושבים חגורים, חג מולד שמח!" :lol:


קוסם אחד עבד על ספינה ובכל מופע היה מציג את אותם הקסמים, כי תמיד היו אנשים אחרים. רק היתה בעיה אחת - התוכי המדבר של הקפטן תמיד היה רואה ומגלה לאנשים את הקסמים... "הארנבת מאחורי הגב..." "יש לו שתיים..." וכו'. יום אחד, טבעה הספינה. רק נשאר הקוסם והתוכי על בול עץ. שעה הם לא דיברו... עד שהתוכי פתח את פיו ואמר: "טוב, אני נכנע! איך עשית את זה?!?" :lol:


הקג"ב, השב"כ והאף בי איי עשו תחרות מי מצליח להביא ארנבת מהיער הכי מהר. האף בי אי הצליח להביא ארנבת אחרי שעה. הקג"ב הצליח להביא ארנבת אחרי שעתיים. השב"כ לא חזרו בכלל. שעתיים.. שלוש.. השב"כ לא חזרו. יצאו כמה שליחים לחפש אותם.. חפשו וחפשו... לא מצאו. נכנסו יותר עמוק ליער, עד שמצאו שם שני אנשי שב"כ שם, תופסים איילה כשעוד אחד מהשב"כ צועק: "תודי שאת ארנבת! תודי!" :lol:


תייר ישראלי נוסע לחופשה באוסטרליה. הוא מגיע לחוף ים ושואל את המציל: "תגיד, אפשר להכנס לים? אין פה דגי פיראנה?" עונה המציל: "לא, אין!" האיש נכנס בשמחה לים ואומר: "מוזר שדווקא פה אין דגי פיראנה..." עונה המציל: "זה בגלל שהם מפחדים מהקרוקודילים" :lol:


שלשה ילדים רבו ביניהם למי יש את האבא הכי מהיר. הראשון: "אבא שלי הכי מהיר! הוא רודף אחרי מכונית שנוסעת במהירות מאה קמ"ש והוא משיג אותה!" השני: "אבא שלי הוא הכי מהיר בעולם! הוא יורה מהאקדח שלו, רץ ותופס את הכדור!" השלישי: "עזבו.. אבא שלי הכי הכי מהיר בעולם. העבודה שלו מסתיימת כל יום בחמש והוא חוזר בשלוש!"... :lol:


"קום כבר", הוא שומע את אמא שלו בבוקר... "אתה צריך ללכת לבית הספר!". "לא רוצה אמא," הוא משיב, "אני רוצה לישון!". האמא ממשיכה: "כבר מאוחר! קום!" הוא עונה: "נמאס לי.. לא רוצה ללכת!". "מה זה לא רוצה?!?" אמא שואלת, "אתה חייב! אתה המנהל!" :lol:


שתי פרות בשדה שוחחו ביניהן. הראשונה: "שמעת על המחלה החדשה שנקראת הפרה המשוגעת?" השנייה: "כן, איזה מסכנות הפרות האלה.. מזל שאנחנו תנינים..." :lol:


נשמעה דפיקה בדלת. דני רץ לדלת ופתח... "שלום, באתי לאסוף תרומות עבור בית אבות..." אמר האיש שבדלת. "אמא," פנה דני לאימו, "מישהו פה בדלת מתרים עבור איזה בית אבות... לתת לו את סבא?" :lol:


איש אחד במטוס נכנס לתא הטייס והתיישב. ניגשה אליו הפקידה ואמרה לו: "סליחה? מה אתה עושה כאן? לך תחזור למקום שלך ומיד!" האיש אמר לה: "סליחה?!?!? את יודעת מי אני?!" הפקידה קראה מיידית במכשיר הקשר: "רופאים, פסיכולוגים, עזרה ראשונה! בוא לכאן מהר! יש כאן אדם שלא יודע מי הוא!" :lol:
"מִצְוָה גְּדוֹלָה לִהְיוֹת בְּשִׂמְחָה תָּמִיד" :D
דוד
 
הודעות: 27
הצטרף: ד' יולי 03, 2013 10:20 pm

חזור אל פורום מילי דבדיחותא

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 2 אורחים